Čvn 292017
 

Na přelomu května a června se děti z mateřské školy Petra z Kravař  vypravily na kravařský zámek, kde prožily dopoledne plné překvapení, které pro ně připravilo oddělení kultury a CVČ v Kravařích.

Děti se zábavnou formou dozvěděly různé zajímavosti o zámku, o jeho historii a poslechly si pověsti, které se k našemu zámku vztahují. Navštívily i zajímavou expozici historické lékárny a tajemnou komnatu alchymisty Sendivoje… Na jednotlivých stanovištích  plnily různé úkoly a nakonec našly poklad – „zlaté kačice“, které jsou podle pověsti  ukryté v zámeckém sklepení.

Všem zaměstnancům oddělení kultury a CVČ v Kravařích patří náš dík za milý a profesionální přístup k zajištění této zdařilé akce.

Bc. Blanka Postulková, MŠ Petra z Kravař

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.