Dub 262018
 

Plavání je aktivita, která rovnoměrně zatěžuje svalstvo, napomáhá k otužování a zdokonalení tělesné kondice. Přitom je to zábava a dovednost na celý život. Proto v mateřské škole nabízíme ve spolupráci s plaveckou školou Hastrmánek kurz plavání, který probíhá v aquaparku v Kravařích.

Plavání probíhá formou her. Děti jsou vždy rozděleny na skupiny. Jedna, která už „plave“ v hluboké vodě a druhá, která si na vodu teprve zvyká. Podle počtu dětí je řízen i počet instruktorů plavání. Pomůcky, které plavecká škola používá jsou pravidelně čištěny a zdravotně nezávadné.

Kurz plavání obsahuje celkem 8 lekcí po 45 minutách . Cena za celý plavecký kurz je 680,- Kč + cena za dopravu. Plavecká škola zajistí dopravce a oznámí cenu za dopravu po druhé lekci plavání.

Plavání bude probíhat vždy v pondělí od 9.15 do 10.00 hodin. První lekce proběhne 7. 5. 2018, poslední lekce bude 25. 6. 2018.  Pojedeme vlastním autobusem – v 8.45 odjezd od MŠ.

Dětem na plavání dejte: plavky a osušku. Plavecké čepice nevyžadujeme, ale u dětí s delšími vlasy jsou praktické. Pokud děti nebudou mít čepice, učešte jim vlasy z obličeje. Pokud jsou děti zvyklé na plavecké brýle (ne potápěčské) mohou si je na plavání vzít. Všechny věci dejte v igelitové tašce do batohu.

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.