Zář 182018
 

1.9. 2018 proběhlo v Hlučíně vyhodnocení výtvarné soutěže Namaluj svůj svět, která je určena pro děti mateřských škol a žáky základních a základních uměleckých škol na území Místní akční skupiny Hlučínsko z.s. Motivem soutěže bylo zachytit každodenní život, zajímavosti, přírodní a kulturní krásy Hlučínska očima jeho nejmenších občanů, a to libovolnou výtvarnou technikou. Do soutěže se úspěšně zapojila také naše mateřská škola. Matouš Lefner ze třídy Beruška vyhrál 1. místo v kategorii MŠ Hlučínsko západ a stal se absolutním vítězem za celé Hlučínsko ve stejné kategorii. Blahopřejeme. Poděkování patří taky paním učitelkám za přípravu a vedení dětí při tvorbě prací zapojených do soutěže.

Výstava prací bude k vidění v Kulturním domě Hlučín po celé září a následně na zámku v Kravařích.

Výsledky Namaluj svůj svět 09-2018

Blanka Postulková, ředitelka MŠ Petra z Kravař

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.