Čvc 082019
 

V úterý 11. 6. 2019 od 15.30 proběhla brigáda na zahradě MŠ. Šikovní tatínkové připravili část zahrady pro umístění zvýšených záhonů pro každou třídu a následně pak záhony ustavili na svá místa.  Nemalou měrou pomohly i paní učitelky Markéta Kolečkářová, Markéta Paverová, Pavlína Šumberová, Iveta Děkanová, Kamila Malchárková Theuerová, Blanka Postulková a provozní pracovnice Věra Taborová a Gabriela Ignácová. Děti budou mít možnost pěstovat zeleninu a bylinky a následně ochutnávat úrodu, kterou se jim podaří vypěstovat

Velké poděkování zaslouží všichni tatínci, kteří ve velkém horku přidali ruku k dílu – pan Tomáš Berger, Jakub Putanko, David Bitomský, Roman Křesťan, Tomáš Hoheisel, Pavel Ferenz, Marcel Slaný, David Batuna, David Vitásek, Radek Postulka a pan Aleš Novák. A taky děkujeme panu Petrovi Uličkovi za dodání zeminy do záhonů.

 

Projekt „Přírodní zahrada aneb příroda blíže dětem“, je spolufinancovaný z prostředků Státního fondu životního prostředí ČR.

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.