Přírodní zahrada aneb příroda blíže dětem

Během září začaly děti využívat edukační prvky vybudované v rámci projektu Přírodní zahrada aneb příroda blíže dětem. Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí České republiky na základě rozhodnutí ministra životního prostředí. Cílem projektu je motivovat děti zábavnou a zajímavou formou k lepšímu soužití s přírodou a k jejímu respektování a úctě prostřednictvím nových didaktických prvků a expozic v areálu stávající zahrady mateřské školy. Doplnění zahrady o konkrétní vzdělávací moduly vytvoří nezbytné zázemí a zkvalitní vzdělávání dětí v oblasti environmentální výchovy. Děti z jednotlivých tříd si společně se svými učitelkami osázely záhony rostlinkami, které přinesli do mateřské školy rodiče.

Příspěvek byl publikován v rubrice Celá škola. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.