Dub 182020
 

Děkujeme za Vaše fotky a milé pozdravy 🙂

Pozdrav od Patrička ze třídy Květinka:

Zdravíme naše paní učitelky Beatku, Charlottku a paní Jiřinku 🙂 do třídy Květinka🌸
Děkujeme, že na nás myslíte, i v této pro všechny nelehké době. Patričkovi se po školce a kamarádech stýská, proto ho Váš dopis potěšil. Přikládám pár fotek, jak trávíme společné chvíle. Mějte se moc hezky a věříme, že všichni přečkáme tento čas ve zdraví.

S pozdravem Patriček s rodinou

 

 

 

Pozdrav od Elišky ze třídy Beruška:

Zdravíme Vás moc. Eliška děkuje za dopis – bylo to velice milé překvapení. Budeme doufat, že vše bude brzo v pořádku a že se uvidíme 🙂 Elišce se po školce také stýská.

Pozdrav od Petříka za třídy Jablíčko:

Dobrý den, moc bych chtěl pozdravit paní učitelky Markétku, Ivetku a paní Marušku ze třídy Jablíčko, a poděkovat za dopis. Také přikládám fotodokumentaci o tom, že s mamkou doma nezahálím a tvořím a tvořím a tvoříme jarní obrázky ufff :). Doufám, že letní motivy už budu dělat s Vámi ve školce, s úsměvem Petr Nevřela.

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.