Dub 242020
 

Děkujeme za Vaše fotky a milé pozdravy 🙂

Pozdrav od Lucinky ze třídy Motýlek:

Zdravím všechny paní učitelky a paní ředitelku,

hlavně zdravím mé milé paní učitelky z třídy Motýlků a paní Jiřinku.

Doma je to sice fajn, ale nikam nemůžeme chodit a nic nového zažít. Ráda bych se už potkala se svými kamarády.

Posílám vám obrázek, vytvořený podle instrukcí na webu školky.

A navíc fotečky našich nových mazlíčků Tary a Bridget.

Lucinka Jägerová (třída Motýlek)

Pozdrav od Lucinky ze třídy Květinka:

Zdravím paní učitelky Beátku a Charlottku a paní vařečku Jiřinku. Posílám také pár fotek, co jsem za tu dobu, co nejsem ve školce zvládla. Ještě než přišla pandemie, jsem s rodiči jela na Slovensko (foto hrad Bojnice). Každý den se snažím něčím zabavit, ale školka už mi mooooooooooooooooc chybí. Tvořila jsem velikonoční zajíčky, zvířátka z otisků prstů, kuřátka ze dřeva. Taky si hodně maluji. O velikonocích mi velikonoční zajíček přichystal na zahradě překvapení. Byla jsem taky hledat poklad v lese. Dostala jsem kolečkové brusle a tak se učím bruslit.

Už se na Vás strašně moc těším, až si zase budu hrát se všemi kamarády, budeme se učit, zpívat, cvičit, chodit na procházky a blbnout.

 

 

 

 

Pozdrav od Nikolky ze třídy Motýlek a od Anetky ze třídy Beruška:

Moc zdravíme paní učitelky z Berušky p. učitelku Markétku, p. učitelku Míšu, i paní Marcelku. A také zdravíme i do Motýlku p. učitelku Verunku, p. učitelku Gábi, p. učitelku Verunku, p. učitelku Sandru i paní Romanku. Mějte se krásně hlavně ve zdraví a moc se na vás těšíme snad se ještě uvidíme Nikolka a Anetka Peterkovi

 

 

 

 

Pozdrav od Kubíčka ze třídy Sluníčko:

Dobrý den, zdravíme do MŠ a zasíláme hotový úkol.

Mělo by se jednat o podobu tatínka:-).

Hezký den, Vitáskovi

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.