Dub 292020
 

Děkujeme za Vaše fotky a milé pozdravy 🙂

Pozdrav od Andrejky a Adámka ze třídy Květinka:

Krásný den, zdravíme paní učitelky Charlottku, Beátku a paní Jiřinku.

Poslední dny je moc hezky, tak posíláme pozdravy ze zahrady a taky z malé procházky v přírodě. Většinu času trávíme na zahradě, ale pomáháme i mamince, např. s vařením.

Už se ale moc těšíme na kamarády a všechny je zdravíme.
Andrejka a Adámek Štěpánkovi

 

 

 

 

Pozdrav od Natálky ze třídy Beruška:

Dobrý den, posíláme fotky se splněným úkolem, prý jestli nevadí, že je středňák 🙂 Natálce už školka chybí a hlavně paní učitelky Markétka a Míša a kamarádi z BERUŠKY. Ranní vstávání ji ovšem nechybí vůbec 🙂 Zdraví Natálie a Lucie P.

 

 

 

 

 

Pozdrav od Viki ze třídy Motýlek:

Dobrý den, zdravíme všechny paní učitelky, paní ředitelku, hlavně paní učitelky a paní Romanku z Motýlků. Zdravíme taky děti, po kterých se Viktorce moc stýská. Děkujeme za dopis a parádní úkoly, které už máme splněné… I zápis už má Viki za sebou. Volný čas trávíme společně venku –  jezdíme na kole, jsme na zahradě, sázíme květinky, uklízíme a děláme si to hezké jak v domečku tak i okolo. Viktorka pomáhá jak je v jejich silách 🙂

Těšíme se na brzkou shledanou 🙂

Paní Gábi (provozní) se moc těší na děti ze SLUNÍČKA.  Všechny Vás zdravím i Vaše rodiče.  Buďte zdraví a opatrujte se 🙂

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.