Dub 302020
 

Ředitelka Mateřské školy Kravaře, Petra z Kravař, příspěvková organizace oznamuje, že v úterý 5. 5. 2020 od 7.00 do 15.30 hodin můžete využít možnost osobního podání Žádosti o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání pro rok 2020/2021 do schránky u mateřské školy, která bude k těmto účelům umístěna u ředitelny MŠ na ulici Petra z Kravař – schránka bude označena nápisem „Zápis 2020/2021“.

Žádost o přijetí k předškolnímu vzdělávání musí obsahovat tyto přílohy:

  1. Vyplněný formulář „Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání“
  2. Prohlášení, že je dítě řádně očkováno – formulář je ke stažení na webu (v sekci Dokumenty ke stažení), pokud nemáte možnost stažení a tisku, dohodněte si vyzvednutí formuláře s ředitelkou školy na emailové adrese mskravare@kravare.cz nebo na telefonním čísle 777 422 567 v pracovní dny v době od 10 do 14 hodin.
  3. Kopii očkovacího průkazu dítěte, které žádá o přijetí k předškolnímu vzdělávání
  4. Kopii rodného listu dítěte
  5. Evidenční list dítěte – formulář je ke stažení na webu (v sekci Dokumenty ke stažení), pokud nemáte možnost stažení a tisku, dohodněte si vyzvednutí formuláře s ředitelkou školy na emailové adrese mskravare@kravare.cz nebo na telefonním čísle 777 422 567 v pracovní dny v době od 10 do 14 hodin.

Vše čitelně vyplňte, podepište a odevzdejte v zalepené obálce !!!!!!

Po obdržení a zpracování Žádosti o přijetí k předškolnímu vzdělávání školou, vám na e-mail, který uvedete v kontaktech v žádosti, zašleme registrační číslo žádosti a další informace.

Více informací o zápisu do mateřské školy pro rok 2020/2021 najdete na webových stánkách školy www.mskravare.cz  v sekci Dokumenty ke stažení.

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.