Čvn 072020
 

MŠ byla v březnu otevřena do 16. 3. 2020 , od 17. 3. 2020 byl provoz MŠ přerušen – mimo provoz byla víc než 5 pracovních dnů v měsíci, z toho důvodu budou zákonní zástupci hradit pouze poměrnou část úplaty za předškolní vzdělávání (dále jen PV).

V provozu byla MŠ 11 dní z 22 pracovních dnů, což je polovina. Za březen byla stanovena úplata za PV na 150,- Kč.

V dubnu byl provoz MŠ přerušen, rodiče úplatu za PV za tento měsíc hradit nebudou.

V květnu byla MŠ v provozu 5 dnů – úplata za PV je stanovena na 75,- Kč (platí všechny děti kromě předškoláků).

V červnu se platí úplata za PV v plné výši – 300,- Kč (platí všechny děti kromě předškoláků).

V červenci se platí úplata za PV v plné výši – 300,- Kč. Úplatu platí jen děti, které jsou přihlášené na prázdninový provoz (předškoláci neplatí). Úplatu nebudou platit děti, které budou řádně odhlášeny z prázdninové docházky nejpozději do 30. 6. 2019.

V srpnu 2020 se úplata za PV neplatí (přerušen provoz MŠ).

Přeplatky budou vráceny na začátku září 2020.

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.