Čvn 012020
 

Ředitelka MŠ Kravaře, Petra z Kravař, příspěvková organizace, oznamuje změnu v termínu přerušení provozu mateřské školy v době letních prázdnin. Po dohodě se zřizovatelem rozhodla ředitelka o prodloužení prázdninového provozu o 2 týdny. Tímto krokem chceme zmírnit dopady uzavření MŠ v době nouzového stavu a vyjít tak vstříc zejména zaměstnaným rodičům.

V Mateřské škole Kravaře, Petra z Kravař, příspěvková organizace bude provoz přerušen v době  od  3. srpna 2020 do 31. srpna 2020.

V době přerušení provozu MŠ se bude provádět plánovaná údržba, malování třídy Jablíčko, výměna podlahové krytiny, instalace nového herního prvku na zahradě a velký úklid. Dále budou zaměstnanci čerpat řádnou dovolenou.

Od 17.srpna 2020 do 31.srpna 2020 mají rodiče možnost přihlásit děti k docházce do MŠ Kravaře – Kouty, příspěvková organizace.

1. července 2020 – 31. července  2020 je mateřská škola v provozu – úplatu neplatí děti, pro které je předškolní vzdělávání povinné a ty děti, které budou předem omluveny z docházky.

Nahlášené a předem neomluvené děti platí úplatu za předškolní vzdělávání za měsíc červenec v plné výši !!!!

Omluvit je důležité nejpozději do 30. 6. 2020.

Upozornění –  nikdo neplatí úplatu za předškolní vzdělávání za měsíc srpen – MŠ není v provozu.

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.