Čvc 192020
 

Važení rodiče,

na základě mimořádného opatření KHS v Ostravě ze dne 17. 7. 2020 je povinné nošení ochranných prostředků dýchacích cest (respirátor, rouška, šátek, šál aj.) ve všech vnitřních prostorách staveb mimo bydliště. Výjimku tvoří mimo jiné děti v MŠ při pobytu v MŠ a pedagogičtí pracovníci v MŠ.

Do budovy MŠ proto vstupujte s ochranou dýchacích cest (ústa i nos)!!!!!

Mimořádné opatření č. 15 si přečtěte zde: Mimořádné opatření č.15

Podmínky pro provoz MŠ si přečtěte zde: Podmínky pro provoz MŠ Kravaře_mimořádné opatření

Docházky se mohou účastnit pouze zdravé děti, zdravotně způsobilé bez známek respiračního onemocnění – žádáme rodiče o důslednost a ohled na ostatní děti a zaměstnance. Pokud dítě projeví známky nemoci, bude izolováno od ostatních dětí a budeme neprodleně kontaktovat zákonné zástupce příslušné územní pracoviště KHS.

Při vstupu do šatny budou umístěny dezinfekce – žádáme všechny, kteří budou do vnitřních prostor  MŠ vstupovat, aby si dezinfikovali ruce. Zákonný zástupce se zdržuje v budově nezbytně nutnou dobu a to pouze ve společných prostorách školy, nevstupuje do třídy, ani umývárny.

Vzdělávací činnosti budou probíhat pouze v rámci jednotlivých tříd, skupiny dětí se nebudou potkávat, pokusíme se toto zajistit i na zahradě.

Od 20. 7. 2020 při příchodu do MŠ znovu podepíšete čestné prohlášení.

Děkujeme za pochopení.

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.