Zář 062020
 

Během prázdnin se v Mateřské škole Petra z Kravař pilně pracovalo…

Prováděla se pravidelná údržba, velký úklid, malování a výměna koberce ve třídě Jablíčko.

Pokračovala modernizace zahrady u mateřské školy – dodavatelská firma nainstalovala nový herní prvek s dopadovou plochou – jedná se o věžovou sestavu s klouzačkou, tabulí, počítadlem a šikmým výlezem s lanem a nášlapy. Financování herního prvku proběhlo formou investičního příspěvku zřizovatele Města Kravaře. K obohacení pohybových aktivit jsme na zahradě vytvořili umělý kopec, který budou děti využívat v zimě na bobování, v létě na válení sudů a jiné hry. Dalším prvkem na zahradě je tzv. blátivá kuchyňka, kterou jsme získali svépomocí – do výroby a vybavení kuchyňky nádobím se zapojily paní učitelky a jejich rodiny. V kuchyňce děti připravují a servírují polévky, koláče, kaše a kafíčka z přírodnin, vody, písku, zkrátka všeho, co je po ruce. Zahrada je v současné době vybavena tak, že nabízí dětem bohaté vyžití.

Blanka Postulková, ředitelka MŠ

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.