Lis 232020
 

Z důvodu kontaktu s pozitivně testovanou osobou nařídila Krajská hygienická stanice ve třídě Jablíčko karanténu od 23. 11. 2020 do 29. 11. 2020. Během pondělí a úterý  Vás bude kontaktovat Krajská hygienická stanice a stanoví Vám termín testu.

Vzhledem k tomu, že se karanténa týká taky dětí, pro které je předškolní vzdělávání povinné, zahajujeme od 23. 11. 2020 po dobu trvání karantény vzdělávání distančním způsobem. Paní učitelky Vám během nejbližších dnů pošlou výukové materiály e-mailem,  případně si můžete osobně vyzvednout tištěné materiály v mateřské škole (po předchozí telefonické domluvě – 777 422 567). Po návratu do MŠ odevzdáte vypracované úkoly.

Pro více informací kontaktujte ředitelku MŠ na tel. č. 777 422 567  (od 7.00 hodin do 17.00 hodin).

Odkaz s tiskopisem na OČR a s podrobným postupem, jak o tuto dávku žádat:  https://www.cssz.cz/osetrovne

ŽÁDÁM VÁS O DODRŽOVÁNÍ VŠECH PLATNÝCH HYGIENICKÝCH NAŘÍZENÍ A DOPORUČENÍ!!!!!!

Přeji všem především pevné zdraví. Blanka Postulková, ředitelka MŠ

Informační leták Ministerstva zdravotnictví | Oudoleň.cz

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.