Lis 122020
 

Naše mateřská škola realizuje projekt Poznáváme svět II jehož cílem je především zvýšení kvality předškolního vzdělávání. Díky finančním prostředkům, které mateřská škola z projektu získala můžeme dětem zprostředkovat nevšední zážitky. Ve spolupráci s lektorkou muzikoterapie paní Mgr. Vladimírou Gavlasou jsme pro děti uspořádali zajímavý prožitkový hudební a pohybový program s prvky muzikoterapie – podzimní muzikohrátky aneb zábavné muzicírování, naslouchání hudbě, bubnování a vyjádření hudby a rytmů pohybem. Děti se seznámily s etnickými a relaxačními hudebními nástroji, vyzkoušely si bubnování na djembe, poslechly si podzimní hudební příběh a na závěr si prožily hudební relaxační chvilku.

Fotografie z návštěvy divadla najdete ve fotogalegrii.

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.