Čvc 202021
 

V červnu proběhla v naší školce vzdělávací aktivita v rámci projektu Místní akční plán II „Pes přítel člověka aneb Setkání s canisterapeutickými psy“.
Paní Šarka Blokeschová děti seznámila se základními dovednostmi při soužití se psem (jak vlastním, tak cizím). Děti viděly různé pomůcky – obojky, vodítka, granule, pamlsky, očkovací průkazy, průkazy původu, obrázky psích plemen a další zajímavé předměty související s výcvikem psů, dozvěděly se zajímavosti o výchově a péči o psa od štěněte až po dospělého psa – potřeby psa, veterinární péče. výcvik… V neposlední řadě děti viděly ukázku základní psí poslušnosti a vyzkoušely si samotnou canisterapii.

Blanka Postulková, ředitelka MŠ

Fotografie nejen z této akce najdete ve fotogalerii.

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.