Čvc 202021
 

Školní rok 2020/2021 byl velmi ovlivněn děním kolem nemoci COVID 19. Všichni jsme museli pružně reagovat na nejrůznější nařízení a přizpůsobit provoz školy tak, aby jsme zajistili bezpečný pobyt dětí, zaměstnanců i rodičů. Díky Vaší vstřícnosti a trpělivosti jsme společně zvládli distanční vzdělávání v době uzavření MŠ a následné testování dětí.
Děkujeme za podporu a pomoc, kterou jste nám po celý školní rok nezištně nabízeli, za slova pochvaly a náměty pro zkvalitnění naší práce. Děkujeme za každodenní spolupráci.
Těm z Vás, jejichž děti končí docházku do mateřské školy, přejeme, ať se dětem ve škole líbí, ať společně zvládnete změny, které vám 1. třída přinese.
Na ostatní se po prázdninách budeme těšit.

Blanka Postulková a kolektiv MŠ Petra z Kravař

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.