Říj 242021
 

Vážení rodiče,

na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ze dne 22. 10. 2021 se zakazuje ve pohyb ve vnitřních prostorách bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa), kterými jsou respirátor nebo obdobný prostředek (vždy bez výdechového ventilu) naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky (pro výrobek), včetně filtrační účinnosti alespoň 94 % dle příslušných norem (např. FFP2, KN 95), které brání šíření kapének (dále jen „respirátor“).

Od pondělí, 25. 10. 2021 si při vstupu no MŠ vždy nasaďte respirátor!!!!!!

Mimoradne-opatreni-ochrana-dychacich-cest-s-ucinnosti-od-25-10-2021-do-odvolani

Děkuji za pochopení. Blanka Postulková, ředitelka MŠ

Značka Používej respirátor | HAPPY END

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.