Říj 072021
 

V mateřské škole se snažíme rozvíjet děti v mnoha oblastech tak, aby si každé dítě našlo to, co ho baví a v čem je dobré. Kreslíme, zpíváme, hrajeme na nástroje, sportujeme, stavíme a taky moc rádi pracujeme s opravdovým nářadím. Skoro všechny třídy jsou v rámci polytechnického vzdělávání vybaveny ponky a děti tak mohou tvořit výrobky podle návodů nebo jen tak podle své fantazie. Proto jsme s velkou radostí přijali nabídku Hanky Paverové z MAS Hlučínsko a zúčastnili se aktivity „Tvoříme se dřevem“, která proběhla v rámci projektu MAPII. Všichni naši předškoláci si pod vedením odborníka z praxe vyrobili dřevěný zápich, který si odnesli domů a udělali tak radost svým rodičům. Věříme, že se podobná akce opět podaří zrealizovat a děti si budou moci užít další krásný den.

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.