Lis 252022
 

Ve středu 30. 11. 2022  pojedeme do Slezského divadla v Opavě.

Děti uvidí nádherný muzikál „Mrazík“.

„Příběh o lásce krásné Nastěnky a statečného, ale domýšlivého Ivana, o kouzlech Baby Jagy, dědečka Hříbečka a Mrazíka, o svérázné Marfuši a její matce je po léta sledovanou  televizní pohádkou, kterou obdivuje již několik generací. Některé citace díky českému dabingu téměř zlidověly a my věříme, že Mrazík v našem divadle potěší všechny generace publika.“

https://www.divadlo-opava.cz/hra/mrazik/

Přiveďte děti do MŠ v 8 hodin. Po svačině pojedeme autobusem do Opavy.

Po obědě si můžete děti vyzvedávat od 13 hodin.

Vstupné a jízdné bude hrazeno z příspěvku rodičů.

Více informací u p. uč ve třídě.

Mrazík

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.