Lis 202023
 

Ředitelka MŠ Kravaře, Petra z Kravař, příspěvková organizace, oznamuje přerušení provozu mateřské školy v pondělí 27. 11. 2023.

Z důvodu zapojení všech zaměstnanců do jednodenní výstražné stávky není možné zajistit ani provoz v omezeném režimu při zachování minimálního standardu z pohledu bezpečnosti a ochrany zdraví dětí.

Vážení rodiče, jsme si vědomi toho, že naše rozhodnutí vám bude komplikovat každodenní chod vašich domácností, vaše osobní a pracovní povinnosti, jsme však bohužel nuceni trvat na tom, že situace v regionálním školství ještě nikdy dříve nebyla tak vážná, jako je nyní. Stávka, do které vstupujeme, není stávkou za zvýšení platů pedagogů.  Je to stávka za zachování současných podmínek ve vzdělávání, je to stávka za budoucnost a kvalitu vzdělávání vašich dětí.

Děkujeme za pochopení. Kolektiv zaměstnanců MŠ Kravaře

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.